Všechny soutěžící se moc snažily, avšak zvítězit mohla pouze jedna.

Vítězkou soutěže se stává slečna Helena K. z Turnova, která v průběhu soutěže díky našemu jídlu a cvičení spálila neuvěřitelných 2,7kg tukových zásob, což bylo nejvíce ze všech soutěžících. Moc gratulujeme.

"Vím, že během soutěže měla velké komplikace s opakujícími se virózami u dětí, proto nemohla z časových důvodů využít domluvené cvičební hodiny ve Fitness. Ale podle přísloví: "Kdo chce, cestu si vždycky najde“ jsem jí připravila individuální cvičební plán, který ji nadchl. Chápu, že přemluvit se a cvičit doma je velmi těžké, ale ona to ani jeden den nevzdala, vytrvala a plánu se držela na 100%. A proto si výhru – svůj Den krásy a finanční odměnu 3000,- Kč – zasloužila." Šárka Hloušková, majitelka Do krabičky

„Děkuji moc za celý měsíc, hlavně děkuji majitelce firmy Do krabičky, nejen za super krabičkový servis s výborným jídlem, ale  také za její úžasnou podporu a motivaci, kterou jsem chvílemi ztrácela. Chtěla bych ještě jednou poděkovat mým dětem za podporu a celému týmu za MŮJ den krásy, který jsem si moc užila - šikovné paní kadeřnici Lucii Damjanov Blohonové, vizážistce Heleně Žďárské (s kterou jsme se určitě neviděly naposledy), profesionálnímu fotografovi Jaroslavu Soukupovi, který byl moc trpělivý a já jsem si focení moc užila. Také děkuji obchodnímu řetězci Deichmann a Takko za půjčení oblečení a bot. A jestli se ptáte, co jsem udělala s výhrou? Celou jsem jí utratila :-D za kalhoty, tričko, blůzku..." Soutěží to pro mě samozřejmě nekončí, pochopila jsem, že diety vážně nemají smysl – a proto budu dál pravidelně jíst a cvičit.
"Byla to dřina, teď už ale vím, že když opravdu něco chci, tak to dokážu." Helena K., vítězka

Galerie obrázků